Metal Palet

Metal Paletler


Sağlam, kaliteli ve çift taraflı forklift girişine uygundur. istediğiniz ebatlarda sipariş verebilir ve taşıyacağınız yüke göre kalın veya ince modeller talep edebilirsiniz
 

 
Metal Palet

Hafif Tip Metal Palet


Hafif tip metal paletler ise, ağırlık / kullanım oranının çok fazla olduğu işletmelerde çok sık tercih edilmektedir.
Metal Kova

Metal Kovalar

Sağlam, kaliteli ve çift taraflı forklift girişine uygundur. istediğiniz ebatlarda sipariş verebilir ve taşıyacağınız yüke göre sac kalınlıklarını kendiniz belirleyebilirsiniz. Kullanacağınız alana uygun tasarımlar ve kullanacağınız ürüne uygun kapaklı modeller isteyebilirsiniz.

Talaş Kovası

Devirmeli Tip Talaş Kovaları


Devirmeli tip talaş arabaları, imalat sırasında talaş üreten firmalar için uygundur. Dolduğunda, forklift girişi ve özel tasarlanan açma - kapatma mekanizması saysesinde zahmetsizce boşaltabilecek şekilde dizayn edilmiştir. 

 

Talaş Kovası

Metal Servis Arabaları (Montaj Yardımcı Arabaları)


Montaj parkurunda, işinizi kolaylaştırmak için tasarlanmış bir üründür. Montaj esnasında kullandığınız her türlü takım ve el aletini taşımaya yarar. İsteğe başlı çekmeceli ve dolaplı versiyonları imal edilebilmektedir. 

 profil taşıma paleti

Profil Taşıma Paleti

Profil taşıma paletleri, sağlam, kaliteli ve çift taraflı forklift girişine uygundur. Genellikle Alüminyum gibi hassas profilleri taşımak için kullanılır. İsteğe bağlı galvaniz yada boya yapılabilir. Taşıyacağı ürüne zarar vermemek için, iç yüzeyler EPDM bant ile çevrilmiştir

mil taşıma paleti

Mil Taşıma Paleti

 

Mil taşıma paletleri, ağır millerin depolanması ve taşınması için ideal bir üründür. Forklift girişine uygundur. Aynı zamanda vinç ile taşımak için mapaları mevcuttur. İstenilen boyutlarda yaptırma imkanı mevcuttur. İstenilen renkte, elektrostatik boya yada galvaniz yaptırma imkanı mevcuttur.


 


 

Alüminyum metal palet

Alüminyum Palet

Profil taşıma paletleri, sağlam, kaliteli ve çift taraflı forklift girişine uygundur. Genellikle Alüminyum gibi hassas profilleri taşımak için kullanılır. İsteğe bağlı galvaniz yada boya yapılabilir. Taşıyacağı ürüne zarar vermemek için, iç yüzeyler EPDM bant ile çevrilmiştir.


 


 

Tüp Taşıma Pleti

Tüp Taşıma Paletleri

 

Tekli ve çiftli tüp taşıma arabaları, tüp manifoldu ve tüp taşıma paletleri. Metal Bariyer

Metal Güvenlik Bariyeri


Güvenlik bariyerleri, kalabalık alanlarda insanları yönlendirme, bilgilendirme, sıraya sokma, güvenlik ve düzen amaçlı olarak kullanılırlar. Ayrıca; Polis, zabıta, belediye, gibi güvenliğin ön planda olduğu alanlarda gerek güvenliği sağlamak gerekse kalabalığı kontrol etmek amacıyla kullanılabilirler.